Firmy z którymi współpracujemy

30 kwietnia 2021

Na przestrzeni wielu lat działania w branży optycznej, pracujemy tylko z firmami, których produkty cechuje wysoka jakość wykonania. Nie interesuje nas kompromis!!  Oczy naszych klientów mają być bezpieczne. Narząd wzroku jest najważniejszy, to z niego czerpiemy ok 80% informacji z otaczającego nas świata. Każdy powinien móc oddać się ulubionym czynnościom z pełną ostrością wzroku w wygodnych i dedykowanych do tego okularach.

Dla nas numerem jeden jest Rudy Project!

Firma założona w 1985r we Włoszech. Od ponad 30 lat jest liderem wśród sportowych okularów korekcyjnych. Wieloletnie doświadczenie łączące technologie z wygodą i nieszablonym designem, gdzie każdy detal jest dopracowany do perfekcji. Efektem są produkty podnoszące bezpieczeństwo, komfort, ale przede wszystkim wydajność…

źródło: www.rudyproject.com

Legendy kolarstwa, sportów motorowych, triathlonu i wielu innych dyscyplin reprezentują Rudy Project. Produkty testowane przez tysiące sportowców na całym świecie.

Angażując się w innowacyjne technologie Rudy Project tworzy rozwiązania zarówno dla sportowców jaki i amatorów sportu.

źródło: www.rudyproject.com

Oakley

Firma założona w 1975r, przez Jim Jannar. Początkowo mieściła się w garażu, a nazwa „Oakley” wzięła się od imienia psa „Oakley Anne”. Ponad 40 lat później firma stała się jedną z wiodących marek okularów dla ludzi żyjących aktywnie. Produkty Oakley odnajdują się w sporcie jak również w życiu codziennym.

www.oakley.com

Produkty od zawsze wykonywane były w Stanach Zjednoczonych. Innowacyjne technologie oraz jakość materiałów przekłada na komfort użytkowania. Termoplastyczny O-Matter charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i elastycznością w porównaniu z tradycyjnym octanem.  Nano- Matter  niezwykle lekki oraz wytrzymały materiał, odporny na niepożądane działania. Nanowire składa się z niezwykle gładkiego i ultralekkiego tytanu. Bardzo elastyczny wraca sam do kształtu wyjściowego, zapewniając odpowiednie dopasowanie.   Stal nierdzewna charakteryzuje wysoka wytrzymałość przy zachowaniu lekkości.

źródło: www.oakley.com

Ver Sport.

Firma powstała w 1987r w Hiszpanii. Specjalizuje się w oprawach sportowych, dla nas najlepszych do sportów kontaktowych. Ver Sport nie ma sobie równych.

Firma posiada kilka międzynarodowych patentów i nie raz udowodniła nam, że lider może być tylko jeden. Produkty Ver Sport charakteryzuje niezwykła wytrzymałość materiałów, lekkość oraz nowoczesny design.

źródło: www.versport.com

Progear Eyeguard

W branży optycznej działa od 1976. W tym czasie opracowane zostały różne rozwiązania dla sportowców, skupiając się na komfortowym widzeniu oraz bezpieczeństwie. Przez lata modele zostały ulepszone, dzięki czemu dziś możemy się cieszyć wygodą. Nowoczesny styl odnajdzie się w większości grup wiekowych. Dla firmy Progear Eyeguard liczy się Twoja pasja!

źródło: progearvision.pl

Leader

Okulary sportowe amerykańskiej marki tworzą standard dla przyszłości okularów sportowych. Oprawy z serii C2 i ProX zapewniają najwyższą ochronę przed urazami, które towarzyszą sportom kontaktowym.

Cechy okularów Leader:

  • Optymalna ochrona oczu
  • Możliwość wstawienia soczewek korekcyjnych
  • Różne sposoby noszenia
  • Dostępne w wielu kolorach
źródło: www.leader.pl

źródło zdjęcia profilowego: www.freepic.com

Adres:

Pro Sport Optyk
ul. Ananasowa 33
Warszawa

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 11:00 - 19:00
Sob. 10:00 - 14:00
REGULAMIN PRYWATNOŚCI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram